Młodzież naszej Parafii w Dębowcu

W dniach 8-13 lipca w Dębowcu odbyło się XXVI Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych. Oczywiście nie zabrakło także młodzieży z Pustkowa.

Naszą parafię reprezentowała ośmioosobowa grupa.
W Dębowcu zgromadziło się ponad 2,5 tys. młodych ludzi. Hasło przewodnie zjazdu brzmiało „Wiary głodni”.

Przez 6 kolejnych dni refleksji, modlitwy i muzyki młodzi mogli umocnić swoją wiarę, znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania i problemy, a także poznać nowych przyjaciół.

W programie znalazły się konferencje zaproszonych gości: Brygidy Grysiak, Ani Golędzinowskiej, bp Andrzeja Jeża, Ireneusza Krosnego, Dobromira „Maka” Makowskiego, ks. Tomasza „Dzikiego” Źwiernika, ks. Michała Olszewskiego SCJ; koncerty zespołów i wokalistów: Mate.O, Porozumienie, Bethel, Genezareth.

Codzienne odbywały się koncelebrowane Msze Święte, młodzież miała możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.

Wrzesień 09, 2013 in Aktualności