NOWENNA DO BŁ. JANA PAWŁA II

Bł. Jan Paweł IIPrzed uroczystością kanonizacyjną naszego Wielkiego Rodaka, która odbędzie się 27 kwietnia w Rzymie, w naszej parafii zostanie odprawiona nowenna. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, którym bliska jest postać bł. Jana Pawła II aby za jego wstawiennictwem dziękować i prosić o potrzebne łaski w życiu rodzinnym, a także ulgę w cierpieniu czy łaskę zdrowia dla chorych.

Nowennę będziemy przeżywać przez 9 kolejnych poniedziałków (rozpoczęcie 24 lutego) po Mszy Świętej wieczornej. Niech ten czas wspólnej modlitwy będzie przygotowaniem dla nas wszystkich do lepszego przeżycia tych historycznych dni, a dla grupy pielgrzymkowej duchowym rozpoczęciem pielgrzymki do grobów św. Apostołów i Papieży.

Luty 24, 2014 in Aktualności