Odpust parafialny

W niedzielę 22 września w naszej parafii odbył się odpust parafialny ku czci Matki Bożej Saletyńskiej.

Jak co roku w uroczystościach odpustowych wzięli udział parafianie, oraz zaproszeni goście i kapłani. Suma odpustowa odprawiona została o godz. 11.00, której przewodniczył ks. dr hab. Kazimierz Talarek proboszcz z Nagoszyna, a w koncelebrze wzięli udział dyrektor radia RDN ks. Jacek Miszczak i misjonarz z Oslo ks. Piotr Gwiżdż.

Na zakończenie Mszy odpustowej odbyła się procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Dziękujemy ks. Kazimierzowi za ubogacające nas słowo Boże i uroczystą celebrację Sumy odpustowej.
Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowej składamy serdeczne Bóg zapłać!

Październik 08, 2013 in Aktualności