Pielgrzymka do błogosławionej Karoliny

zdjęcie3W dniu 29 listopada tego roku DSM i LSO odbył pielgrzymkę do bł. Karoliny. Najpierw udali się do rodzinnego domu błogosławionej. Siedząc pod grusza gdzie Karolina ewangelizowała parafian poczuli jej obecność, jakby stała i mówiła do Nich. Z tą świadomością udali się na drogę krzyżowa śladami jej męczeńskiej śmierci. Po głębokim przeżyciu drogi krzyżowej udali się do Zabawy gdzie mieli chwilę odpoczynku którą poświecili na integracyjne zabawy.

Po tym udali się do kościoła, aby uczestniczyć wraz z inna grupa w mszy św. Na zakończenie tak owocnej pielgrzymki wszyscy głodni i zmarznięci ogrzali się i zjedli kiełbaski z grilla w tutejszej Zabawskiej stodole. Na podsumowanie tak owocnego spotkania z bł. Karoliną był śpiew przepięknych piosenek które ona lubiła

Grudzień 28, 2014 in Aktualności