Podziękowanie Księdzu Prałatowi

DSCF0217 (2)

W niedzielę 7 sierpnia 2016 roku na Mszy świętej o godzinie 11:00 podziękowaliśmy Ksiedzu Prałatowi Józefowi Hamidze za wieloletnią posługę Proboszcza w naszej parafii.

 

Ksiądz Prałat Józef posługiwał w Pustkowie przez 36 lat. Przez ten czas zdążył poznać Wszystkich swoich Parafian, Niemal każdego z nich albo uczył, albo posługiwał sakramentalnie, niemal wszyscy coś Księdzu Józefowi zawdzięczają. Z tego powodu nasza świątynia zgromadziła w tym dniu wielu wdzięcznych ludzi. Przyło też wielu księży – rodaków, byłych wikariuszy i księży z dekanatu oraz siostry zakonne.

 

Przedstawiciele dzieci i młodzieży, grup działających przy parafii, władz świeckich i duchowieństwa podziękowali w imieniu zgromadzonych Księdzu Prałatowii za organizacje parafii i za długoletnią pracę w parafii.

 

 

Wrzesień 03, 2016 in Aktualności

Comments are closed.