Uroczystość odpustowa w naszej parafii

1 maja przeżywaliśmy w naszej parafii doroczny odpust ku czci Św. Józefa Rzemieślnika. Uroczystości odpustowe rozpoczęliśmy pierwszą Mszą Świętą, a centralną częścią była suma odpustowa o godzinie 11.00. Na tej Mszy Świętej obecni byli kapłani z naszego dekanatu oraz spoza niego. Mszy świętej odpustowej przewodniczył i wygłosił do nas okolicznościowe kazanie ks. Infułat Władysława Kostrzewa. Przy ołtarzu Chrystusa stanęli liczni kapłani którzy  sprawując Najświętszą Ofiarą modlili się za dzieci przeżywające rocznicę I Komunii Świętej, solenizanta – Ks. Proboszcza oraz całą parafię.

Słowo podziękowania ks. Infułatowi Władysławowi i życzenia Ks. Proboszczowi Józefowi złożyła pani Lidia Kosiba wraz z delegacją dzieci przeżywającymi swoją rocznicę I Komunii Świętej.

Po Mszy świętej wspólnie odbyliśmy uroczystą procesję odpustową i przyjęliśmy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowej składamy serdeczne Bóg zapłać!

Więcej zdjęć w galerii.

Maj 18, 2013 in Aktualności