Wyjazd na spotkanie młodych: LEDNICA 2000

uż od siedemnastu lat doświadczamy, jak po jeziorze Lednica chodzi Chrystus. Chodzi po wodzie, jakby to była udeptana ziemia. My staramy się iść za Nim, patrząc Mu w oczy. Bo wierzyć dzisiaj, to chodzić po wodzie.

Wkrótce czeka nas jubileusz 1050-lecia Chrztu Polski. Pragniemy przygotować się do tej daty poprzez trzyletni program naszych spotkań o Bogu Ojcu, Synu Bożym i Duchu Świętym, aby w roku 2016 wykrzyczeć jubileuszowe AMEN.

Rok 2013 poświęcamy Bogu Ojcu. Pragniemy przeżywać prawdę o tym, że Bóg jest Ojcem, następnie, że my wszyscy mamy ojca oraz że kiedyś będziemy ojcami i matkami. To trzy etapy świadomości oraz mądrości Bożej i ludzkiej. W Roku Wiary ta refleksja jest naszym skarbem, tematem i pieśnią.

Zapraszamy Was 1 czerwca 2013 roku na XVII  Spotkanie Młodych Lednica 2000 pod hasłem W imię Ojca.

Wszystkich młodych, chętnych z naszej parafii na wyjazd prosimy o kontakt z ks. Katechetą

Planowany wyjazd 31 maja, godz. 22.00; powrót 2 czerwca ok. godz. 16.00

Zapraszamy wszystkich szalonych miłośników Jezusa:)

Maj 18, 2013 in Aktualności