Wyjazd na spotkanie młodych w Tarnowie.

„Idźcie i nauczajcie wszystkie narody”– to wezwanie Jezusa skierowane do Apostołów, papież Benedykt XVI uczynił hasłem Światowych Dni Młodzieży w Rio de Janeiro. Tym samym jest to hasło Niedzieli Palmowej, która tradycyjnie od 28 lat jest obchodzona jako Światowy Dzień Młodzieży w wymiarze diecezjalnym. Ks. Paweł Górski, diecezjalny duszpasterz młodzieży zaprasza do udziału w święcie młodości i wiary, które w tym roku będzie miało szczególny przebieg.

Z woli bł. Jana Pawła II jest to szczególny dzień, kiedy to młodzi gromadzą się przy swoim biskupie, by zamanifestować swoją wiarę i miłość do Chrystusa.

Program:

10.00 – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Gumniska 28

– zawiązanie wspólnoty

– słowo Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża

– koncert ewangelizacyjny zespołu MateO

11.45 – Droga Krzyżowa ulicami miasta Tarnowa

13.30 – Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża – kościół bł. Karoliny w Tarnowie

15.00 – Uwielbienie po Mszy Świętej prowadzone przez ks. Artura Ważnego, z oprawą muzyczną uczestników Diecezjalnych Warsztatów Muzycznych,

16.00 – Agapa

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do ks. Katechety, do 20 marca (środa).

Wyjazd w niedzielę ok. godz. 8.00

Marzec 18, 2013 in Aktualności