XX Niedziela Zwykła

20.08.2017.

PRZYCHODZIMY  NA EUCHARYSTIĘ  BY  UMOCNIĆ SWOJĄ  WIARĘ. BY PRZEZ  CIERPLIWOŚĆ I WYTRWAŁĄ MODLITWĘ  WYPRASZAĆ ŁASKI  JAK KOBIETA KANANEJSKA

– Porządek nab:  700 ,900, 1100,15.

– W tygodniu Msze.  tylko  o godz. 700 wyjątkiem  soboty  o 700 i 1800.

– Dzisiaj dziękujemy  za 3 letnia  pracę  ks. Arkadiuszowi   Boboli i życzymy wielu  łask  Bożych  w parafii Tropie.

-W  TYM  TYGODNIU  CZCIMY: PON. – św. Pap. Piusa X.

WT.- N.M.P. Królowej.

CZW.- św. Bartłomieja. Ap.

SOB. – MB. Częstochowskiej.

-Zakończenie  PPT.  Na Jasną Górę będzie w piątek 25.08.17.- Msza w Częstochowie   o godz. 1700. Autobus po pielgrzymów  wyjedzie w piątek  o godz.730 spod kościoła w Pustkowie.

-SPRZĄTANIE  –  Bóg Zapłać za sprzątanie  i dekoracje  kościoła.Na sobotę proszę:

1) Murczek Maria;2)Lis Władysława;3)Mazur  Zuzanna;4) Szostak Władysław;5)Barnaś  Janina.

-SPOTKANIA – WTOREK  I gr.- 1000, II gr. – 1100,  ŚRODA – III gr. 1000, IV gr. – 1100.

– Składka  inwestycyjna w przyszłą niedziele.

-W przyszłą niedziele  witamy ks. Damiana  Warzechę  nowego wikariusza.