Kolędnicy Misyjni 2016

20160106_114604"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszystkim narodom." Wierni słowom Pana Jezusa wyszliśmy, aby głosić, że na świat przyszedł nasz Pan.

W uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia na Mszy Świętej o godzinie 11.00 miało miejsce rozesłanie Kolędników Misyjnych. Domy naszych Parafian odwiedziło 4 grupy. Śpiewając kolędy i przedstawiając przygotowaną scenkę dzielili się radością Bożego Narodzenia.

W czasie odwiedzin kolędnicy zbierali datki, które pozwolą zrealizować projekty zaplanowane przez misjonarzy, w krajach gdzie pracują. Środkom zebrane przez Kolędników Misyjnych w całej diecezji są wielką pomocą dla ich rówieśników mieszkających w krajach misyjnych.

W czasie kolędy zebrano 2050 zł. Dziękujemy w sposób szczególny dzieciom, które czynnie zaangażowały się w tę akcję, ale też wszystkicm, którzy przyjęli naszych kolędników za życzliwość i ofiarność.

Więcej zdjęć tutaj.

Styczeń 07, 2016 in Aktualności